Községünk a Facebookon
Wilkommen

Útépítés

HAZAI TÁMOGATÁSBÓL MEGVALÓSULÓ FEJLESZTÉSEK

Elindult az Erdőkertes, Béke utca útépítés I. üteme. Részletek

Fogyasztóvédelmi panasziroda és tanácsadó szolgálat Pest Megyében. Hibás terméket vásárolt? Nem felel meg a szolgáltatás?

PANASZKÜLDÉS

Családok Otthonteremtési Kedvezménye - minden információ egy helyenCSOK Blog

Közétkeztetés

Közétkezéssel kapcsolatos ügyintézés a következő e-mail címen: kertesetkezes@gmail.com

Helyi-Sport.hu

Hírek információk az erdőkertesi sportéletről.

www.helyi-sport.hu
MOST BEÉPÍTÉSI KÖTELEZETTSÉG NÉLKÜL!

Csapadékvíz projekt

Belterületet veszélyeztető vízfolyások és belvízcsatornák felújítása, építése Erdőkertesen

Pályázati azonosító: KMOP-3.3.1/B-10-2010-0032

További információ

Csatorna beruházás

Szennyvíztisztító telep bővítés, korszerűsítés és csatornaépítés a veresegyházi agglomerációban.

Pályázati azonosító: KEOP-1.2.0/2F/09-2009-0023

További információ: szennyviztarsulas.hu

http://www.erdokertes.hu/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotatorgk-is-228.jpglink
http://www.erdokertes.hu/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator2gk-is-228.jpglink
Progress bar
A+ A A-
2013 ápr. 22

Településtakarítás a Föld Napja alkalmából

Tisztelt Erdőkertesiek! A Föld napja (április 22.) alkalmából 2013. április 27-én, szombaton településtakarítást tartunk,melynek keretében összegyűjtjük községünk különböző területein elhagyott, gazdátlanul heverő hulladékokat.

A Föld napja mozgalom kezdete 1970. április 22-re nyúlik vissza, életre hívója Denis Hayes amerikai egyetemista volt. A mozgalom mára világméretűvé nőtte ki magát. Magyarországon 1990 óta ünneplik az emberek a Föld napját azzal, hogy különféle rendezvények keretében próbálnak valamit tenni a környezetért, természetért.

„Ki mondta, hogy nem tudod megváltoztatni a világot?” így hangzik a mozgalom egyik jelmondata.

Ha a világot nem is, de legalább településünk környezetét, saját életterünket próbáljuk megváltoztatni, tisztábbá, szebbé egészségesebbé tenni e napon azzal, hogy Erdőkertes egy-egy területét amennyire tudjuk, megtisztítjuk a hulladékoktól.

A „szemétszüretre” minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk melyhez műanyag zsákot és védőkesztyűt a helyszínen biztosítunk. Számítunk kisebb-nagyobb csoportok, lakóközösségek, szervezetek részvételére.

A részvételi szándékát kérem mindenki személyesen a Polgármesteri Hivatalban, vagy telefonon a 06-28/595-040-es telefonszámon, vagy az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen előzetesen jelezni szíveskedjen.

Gyülekező 8:00 órakor a Polgármesteri Hivatal épülete előtt.

A napi közös, sikeres munkát egy kis vendéglátással zárjuk.

Erdőkertes, 2013. március 28.

Dr. Pásztor László polgármester

A hozzászóláshoz be kell jelentkeznie!

Az aktualitásukat vesztett híreket a HÍRARCHÍVUMBAN találja!

FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE

Ha feliratkozik hírlevelünkre, értesítjük friss híreinkről és a községünkben megrendezésre kerülő programokról. Később bármikor leiratkozhat.
© 2012 Erdőkertes Község Önkormányzata | készítette a decolab.hu

Belépés vagy Regisztráció

Belépés